vila Mary 2

Локација: Vila Mary 2 се наоѓа во централниот дел на Полихроно. Од плажата е оддалечена 70 метри.

Содржина на вилата: Нудиме трокреветни студија и четворокреветни апартмани на прв кат. Пред вилата има туш за последниот ден од престојот на гостите, како и простор за складирање на багаж.

Соби: Студијата имаат еден брачен кревет и еден класичен кревет, додека четворокреветните апартмани имаат две соби, спална и дневна соба. Едната соба има брачен кревет, а другата соба има два класични кревети. Сите сместувачки единици располагаат со мини кујна (мини електричен шпорет, садови, мал фрижидер) за приготвување лесни оброци, бања, тераса со гарнитура за седење заштитена со тенда, бесплатна клима и ТВ. Повеќето тераси гледаат кон морето. Вилата има WiFi (слаб проток) и крпи. Постелнината и крпите се менуваат на секои пет дена, додека чистењето е на денот на смената.

GPS KOORDINATE: 40.016944444444 23.528888888889

За резервации и целосни уплати до 28.02.2023 одобруваме 10% попуст

Цените се дадени во евра (1еур=62ден.) за наем на Студио / Aпартман за 10нокевања.

Цените со свездичка се цени по лице со вклучен превоз.

Само превоз….50еур за возрасни / 40еур за деца до 10г.

Доплата за тур. такса