Хотел CORAL BEACH BLUE 3* Gerakini

Хотелскиот комплекс се простира на самата песочна плажа, урбано уредена со лежалки, чадори за сонце.

Локацијата, песочната плажа, уредувањето на околината и објектите, бистрата и плитка вода се причината што хотелот е погоден за одмор за било која возрасна група, од најмали до најстари. За фамилиите со мали деца. Ако го посакувате одморот од соништата “со деца а одморени”, Coral Blue Beach е вистинскиот избор за вас. 

Приватна плажа, песочна. За секоја соба 1 чадор и 2 лежалки на плажа со минимум нарачка од 5 еур.

GPS:
X Координати: 40.276520
Y координати: 23.428868

-10% попуст за резервации направени до 01.03.2023

Сите цени се изразена во евра, за уплата во денарска противвредност  по курс 1 еур = 62 мкд

За уплатени два аранжмани 7+7 ноќи добивате 7% попсут на терминот со пониска цена

Цената вклучува:                                

  • 7 ноќевања со појадок и вечера
  • Две деца до 11.99 години – Бесплатно
  • Користење на клима уред
  • Интернет на бар на плажа и во лоби на хотелот
  • Паркинг (во согласност со слободни места во моментот)

Цената не вклучува:

  • Туристичка такса од 1,5 еур по соба на ноќ која се плаќа во хотел;
  • Трет возрасен на дополнително легло плаќа 32€ на ноќ;
  • Трето дете од 0-11,99 години 23€ на ноќ;