MujEn Luks 4*

Вила “Mujen Luks” е еден од најлуксузните објекти во Копаоник.Лоцирана е во викенд населбата, т.е. 3км од центарот на Копаоник.

Цените се изразени во евра (1еур=62ден) за наем на Студио/Апартман од нок

Објектот содржи Спа центар со затворен базен, тепидариум, џакузи и сауни, и голем ресторант со отворена тераса.

Можност за доплата на Полупансион (појадок и вечера)…….24еур за возрасни/12еур за деца до 14г.