Hotel ANGELA 4*

Цените се изразени во евра (1еур=62ден) по лице од нок, на база Полупансион.

За помал број на нокевања (до 4 нокевања) цените се поскапи за 20%

Попуст од 10% за резервација до 30.11.2020

Неограничено користење на Wellness & Spa центар:џакузи,хамам,финска сауна,инфра сауна,фитнес центар, Wi-Fi,Ски-Гардеробер.

–    Дете 0 – 7 во пристуство на две возрасни лица доколку не користи легло-ГРАТИС во 1/2 соба

·    Дете 2 – 12 во пристуство две возрасни лица на посебно  легло-попуст 50%

·    Две деца 2-12 во пристуво на две возрасни лица  (секое дете на сопствено легло) има попуст 50%

·    Трето и Четрвто лице  на дополнително легло…………20%попуст

·    Туристичка такса (1.00€)  по лице по ноќевање за возрасни;0.50€ по лице по ноќевање за деца 7 -15 год.Деца 0-7 год – Гратис