vila House Litea

Вилата е составена од два објекти А и Б.
Располага со трикреветни студија и четворокреветни апартмани.
Сите 1/3 студија се на III спрат

1/3 студио: во една просторија кујна и три стандардни кревети + тоалет.
1/4 апартман: во една соба кујна и два стандардни кревети и одделена спална со два кревети + тоалет.

Плажа – Сопствена плажа (широка и долга) пред самата вила со песок и камчиња.

  • GPS 40.1888370673684, 23.339157851204625

Цените се за наем на Студио/Апп за 7 ноки,изразени се во €, плаќањe во денарска противвредност 1€ = 62 денари

Во цената Е вклучено:
7 ноќевања
2 лежалки со чадор на приватна плажа за студио/апартман
Користење клима уред,
Користење безжичен интернет (агенцијата не е одговорна за неговиот квалитет)

Во цената НЕ Е вклучено:
Автобуски превоз
Патничко осигурување
Туристичка такса 1,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Вилата е “pet friendly” доплата за домашно милениче (куче) 50 €
Сместување во собите прв ден е после 14;00 часот (локално време),
Напуштање на собите последен ден најдоцна до 10;00 часот (локално време)
Туристичката такса се плаќа на лице место по пристигнувањето во објектот..
За уплата на два последователни термини одобруваме 7% попуст на вториот термин