vila Kostas, Nea Potidea

ВИЛАТА “KOSTAS” СЕ НАОЃА ВО НЕА ПОТИДЕА НА САМA  ПЛАЖА (ПРВ РЕД)

 • ЦЕНИТЕ ОЗНАЧЕНИ СО ЗВЕЗДИЧКА * ВО ТАБЕЛАТА СЕ  ПАКЕТ АРАНЖМАНИ И СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА 7 НОЌИ СО ВКЛУЧЕН АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ.ОСТАНАТИТЕ  ЦЕНИ ЗА ДАДЕНИТЕ СМЕНИ СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАНИ  ЗА 7 НОЌИ.
   • За пакет аранжманот во АПАРТМАН или ДУПЛЕКС потребни се минимум 2 лица;
   • трето,четврто,петто или шесто лице се сместуваат бесплатно, доплаќаат само превоз доколку користат;
   • 45€ за возрасен или 35€ за дете од 02 – 12 години;
   • дете до 02 години не плаќа и не користи седиште во автобус;
   • за патување со сопствен превоз за пакет аранжманите се одбива 10€ по лице

    

    • ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ЕВРА, А УПЛАТАТА Е ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ (1€=62 ден.);
    • ЗА УПЛАТИ НА ДВА АРАНЖМАНИ 7+7 НОЌЕВАЊА ОДОБРУВАМЕ 10% ПОПУСТ НА ВТОРАТА СМЕНА;
    • КОРИСТЕЊЕТО НА КЛИМА УРЕДОТ, WI-FI  Е БЕСПЛАТНО
    • АГЕНЦИЈАТА НЕМА ОДГОВОРНОСТ ЗА КВАЛИТЕТОТ И БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТ КОНЕКЦИЈАТА;
    • ТУРИСТИЧКА ТАКСА СЕ ПЛАЌА ВО АГЕНЦИЈА 0,5 € ОД НОЌ ОД СОБА ;ЗА ДУПЛЕКСИТЕ 1€ ОД НОЌ ОД СОБА;
    • СТУДИЈАТА И ДУПЛЕКСИТЕ:
     • НЕМААТ ПЕШКИРИ  ;
     • ИМААТ ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА И САПУН