Apartmani Nebeska Stolica 1

Цените се дадени во евра, за наем на Студио / Апартман за 7 нокевања.

Локација на сама стаза.

За покрaток престој од 7 дена цената се зголемува за 25% (минимум престој 3 ноќевања)

Доплата (незадолжително):
– 16 € по лице на ден за HB(полупансион)

– Деца  0-2г. – бесплатно; деца 2-10г. – 50%

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1€ возрасен, деца 7-15г. 0,5€, деца до 7г. – бесплатно