vila Pepi,Polihrono

Вилата се наоѓа на околу 350 метри од плажата во Полихроно и 150 метри од центарот. Поседува трокреветни студија и четворокреветни апартмани, кујнски дел, тераса, ТВ, купатило, клима ( се доплаќа ). Во четворокреветните апартмани има брачен кревет или два единечни кревети, плус еден или два каучи/софа. Постелнината се менува на половина смена. За време на престојот, гостите сами ја одржуваат хигиената.

Цените се изразени во евра (1еур=62ден.) за наем на Студио / Апартман за 9 нокевања.

Во студијата и апартманите се влегува првиот ден по 14.00 часот а се напуштаат последниот ден до 09.00 часот

Организаторот не одговара за квалитетот на интернет конекцијата во местото и објектот на престој.

Климата се доплака 5еур од ден.

Тур.такса се плака на лице место