vila Kopaonik

Цените се изразени во евра (1еур=62ден.) за наем на Студио / Апартман за 7 нокевања.

За помал број нокевања цените се поголеми за 20%

Lokacija –  43.286524, 20.811467

Вила “Kopaonik” е нов објект изграден 2014год. на надморска височина од 1710м, и е лоциран во самото средиште на туристичкиот центар Копаоник.Студијата и Апартманите се со големина од 28 до 62м2.Вилата поседува пространа скијашница, кабловска ТВ,   и WI-FI . Одржување на Апартманите е дневно.

-Можност за доплата на полупансион во хотелот “Mout”, koj e 100m. одалечен од вилата.

-Паркинг во подземната гаража……10еур од ден (незадолжително)

– Туристичка такса 1€ возрасен, деца 7-15г. 0,5€, деца до 7г. – бесплатно