JAT Apartmani

Цените се дадени во евра за наем на Студио/Апартман за 7 нокевања.

Попуст од 10% за резервација до 15.11.2020

За престој пократок од 7 ноки, важат дневни цени кои се за 20% повисоки.

Lokacija: 43.286504, 20.810326

ЈАТ Апартманите се наогаат во центарот на Копаоник, на 1780м. надморска височина.Од Ски стазите и најблиските жичари се одалечени околу 80м.Сите апартмани имат комплетно опремена кујна со фрижидер,сопствено купатило, ТВ, интернет во целиот комплекс.

Доплата за полупансион………18еур по лице од ден

Доплата за полн пансион………27еур по лице од ден.

Деца од 2-10г. плакаат 50%

Во цената не е вклучена тур.такса од 1еур по лице за возрасен од ден / 0.5еур за деца 7-15г.