Aparthotel Spa Zoned 4*

Цените се изразени во евра (1еур=62ден.) по лице од нок на база полупансион (освен во периодот 14.03-04.04.2021 на база нокевање со појадок).

Попуст од 10% за резервација до 30.11.2020

За престој пократок од 7 нокевања цените се за 20% повисоки

-Деца до 4г………бесплатно

-Прво дете 4-15г…..50% попуст, второ/трето дете…..70%попуст

-Трет возрасен…..20%попуст

Локација: 43.274033, 20.783664

Хотелот е модерен објект кој е лоциран во викенд населбата на 4км од центарот на Копаоник.Обезбеден трансфер.Спа центарот се користи со претходна резервација.Бесплатен интернет и паркинг(ограничен број на места).

Спа центарот располага со: финска сауна, турска бања,3xџакузи, тепидариум, теретана.

Во цената не е вклучена тур.такса од 1еур по лице за возрасен од ден / 0.5еур за деца 7-15г.