hotel CLUB A 3*

Цените се изразени во евра, по лице од нок, на база полупансион.

Локација во самиот центар на Копаоник.

Во цената е вклучено користење на Спа центарот.

-Деца до 4г………бесплатно

-Дете 4-7г. на заеднички лежај со двајца возрасни……50%

-Две деца 4-12г. во трокреветна соба…….едно дете плака 70%, а друго 50% и е на заеднички лежај.

За пократок престој од предвидениот во табелата, цените се повисоки за 25%.

Во цената не е вклучена тур.такса од 1еур по лице за возрасен од ден / 0.5еур за деца 7-15г