vila SOFIJA, Becici

Цените се изразени во ера(1еур=62ден.)

Адреса: Aleksa Santica, b.b., Becici  на 300m од плажа (во близина на хотел “Splendid”).

 

-Сите сместувачки единици имаат сопствено купатило, тераса,клима (вклучена во цената),интернет, кабловска ТВ, LCD TV, фен, мини фрижидер, сеф.Студиата имат комплето опремена мини кујна.

-Промена на постелнината се врши на секои 5 дена.

-Задолжително тур.такса од 1.5еур за возрасен/1еур за деца 12-18г./ 0.5еур за деца 2-12г.

-Превоз (секој ден)……..40еур повратна карта за возрасен / 20еур за деца 2-12.

-Минимум престој од 5 нокевања