vila Lidija, Nea Potidea

Вила ЛИДИЈА се наоѓа на само 30 м. од песочната плажа во Неа Потидеа. Опкружена е со прекрасен двор и цветна градина. Располага со 1/3 апартмани 1/4 и 1/5 дуплекси на првиот и вториот кат. Во сите апартмани и дуплекси спалните соби се физички одделени од кујната. Сите соби се со комплетно опремени кујни, сопствени купатила, ТВ, клима уреди чие користење е вклучено во цената, WI-FI, балкони со поглед на градина.  Агенцијата не превзема одговорност за квалитетот на интернет конекцијата во капацитетите.

10% попуст за рана уплата до 15.02.2023

Цените се за наем на Апартман за 7 ноки, и се изразени во EUR во денарска противвредност 1€ = 62,оо ден.

Задолжителна  доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот).

  • Сместувањето во АПП е во 14:00 (по локално време);
  • Напуштање на АПП  е во 09:00 (по локално време);

Превозот се доплаќа
Возрасен 40 еур повратен / 30еур еден правец
Деца од 02-12г. 30еур повратен / 25еур еден правец
Деца до 2г. Бесплатно (без седиште).