vila Kostas (App 1/6), Nea Potidea

Вила Koстас – Неа Потидеа

Вилата се наоѓа веднаш до песочната плажа на прв ред во Неа Потидеа и се со директен поглед на море. Располага со дуплекси со 2 одделни спални,плус кујна и тераса,клима уред (вклучен во цена), Wi-Fi.

Во цената е вклучено:
– наем на дуплекс за 7 ноќи
– преку дозволениот капацитет дозволено е сместување на едно дете до 6 години во кревет со возрасен

Превоз:
– деца до 1,99 години: бесплатно (без седиште)
– деца од 2 до 11,99 години: превоз  25 €
– Лица над 12 години: 40 €

Во цената не е вклучено:
– патничко осигурување
– туристичка такса 0,5 € по соба од ден

Напомени:

– Организаторот не одговара за квалитетот на интернет конекцијата во местото и објектот на престој.
– Собите се превземаат од 14:00 часот по локално време на денот на доаѓање.
– Собите се напуштаат до 09:00 часот по локално време на денот на заминување.