vila Blue Saphire, Nea Potidea

Вилата се наоѓа на неколку чекори од плажа, на јужниот дел на Неа Потидеа, веднаш до хотелот Елпиники . Нова градба и располага со 9 студиа, од кој 3 се ново изградени во 2023та год, опремени со тв, клима (бесплатна), wi-fi, мини кујна, сопствен тоалет со туш, тераса со мебел за седење. Двокреветните студиа имаат спален кревет плус дополнитлно леглоранџо а четворoкреветните студиа се со еден спален кревет и кревети на спрат.

Гостите од вилата имаат 2 бесплатни лежалки, исто имаат и можност да изнајмат велосипед.

Цените се изразени за наем на студио за 7 нокевања

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62ден.

Првите два термина и последниот термин се промо цени, и истите не подложат на попуст. 

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 15.03.2023, И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.03.2023

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 15.04.2023, И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2023

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ одСкопјезаХалкидики 

  • -Скопје (Дрводекор) – 45еур полице
  • -Штип (паркингпредпошта) ТрансфердоВелес – 60еур полице