INTERHOTEL Sandanski 4*

Промо пакет за Денот на Жената Интерхотел Сандански
2 ноќевања со појадок 120 евра по лице
термин: 10-12.03.2023 г.
 
Во цената Е вклучено:
2 ноќевања со појадок;
Користење на сауна, парна бања, фитнес центар;
Користење затворен базен со минерална вода од 33⁰С (полуолимписки размери);
Користење на отворен базен со минерална вода од 33⁰С;
Користење на отворен термален базен со минерална вода 38⁰С;
Лежалка и пешкир покрај базените;
Безжичен интернет во целиот хотел;
Паркинг;
Сеф на рецепција;
Детско катче со аниматор;
 
Во цената не е вклучено :
 Доплата за превоз:
-Битола, Прилеп, Неготинo, Струмица – 35 евра;
-Скопје, Велес – 40 евра;
-дете 02-12 год. – 25 евра;
-Туристичка такса;
-Патничко осигурување;